Hakkımızda

Yakın Doğu Turizm Ve Seyahat İşletmeleri

Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri (YDTSİ), 1996 yılında Yakın Doğu Üniversitesi'nde eğitim alan öğrencilere seyahat ve konaklama alanlarında pratik kazandırmak ve turizm sektörüne kalifiye turizmciler yetiştirmek amacıyla YDÜ bünyesinde kurulmuştur. Bugün YDTSİ'ye bağlı olarak faaliyet gösteren kurumlardan biri olan Dorana Turizm, Kıbrıs Türk Turizm ve Seyahat Acenteleri Birliği (KITSAB) üyesi olarak, iç ve dış turizm alanlarında aktif çalışmalar sürdüren, çağdaş, genç ve dinamik bir turizm acentesidir.

Dorana Turizm, 110 değişik ülkeden 28.000 öğrencisi ve 6.500 civarında çalışanı bulunan uluslararası bir üniversitenin yan kuruluşu olarak, öncelikle Yakın Doğu Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası toplantı, seminer, konferans ve kongre organizasyonlarını yürütmekte ve bu alandaki çalışmalarıyla da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde saygın ve öncü bir konumda bulunmaktadır. Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri olarak bizler, detaylara, mükemmeliyete ve memnuniyetinize en üst seviyede önem vererek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Vizyonumuz

Yakın Doğu kuruluşlarının misyon ve değerleri doğrultusunda, sahip olduğumuz gücü ve öz kaynakları da kullanarak, geniş hizmet yelpazesi içerisinde; hizmet sektöründeki değişimleri uygulayan, fark yaratan ve kalitesiyle bilinen modern bir servis/hizmet şirketi olmak.

Misyonumuz

Turizm alanında, tüm Yakın Doğu kuruluşlarının geleneğini benimseyen vizyon ve değerleri doğrultusunda, müşterilerimize değer katacak profesyonel hizmetleri, uygun fiyat ve kaliteli servis anlayışıyla sunarak, onların güvenilir iş ortağı ve vazgeçilmezi olmak.

Yükleniyor. Lütfen Bekleyin
Yükleniyor. Lütfen Bekleyin
Yükleniyor. Lütfen Bekleyin