Mavili: Dorana Turizm olarak bizler iç ve dış turizm alanlarında aktif çalışmalar sürdüren, çağdaş, genç ve dinamik bir turizm acentesiyiz.

Kategori: Haberler | Yayınlanma tarihi: 2018-10-11 10:12:52 | Güncellenme tarihi: 2018-10-11 10:57:41


Mavili: Dorana Turizm olarak bizler iç ve dış turizm alanlarında aktif çalışmalar sürdüren, çağdaş, genç ve dinamik bir turizm acentesiyiz.

Satış Pazarlama Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili’den Dorana Turizm’i dinliyoruz:

Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri olarak bizler detaylara, mükemmeliyete ve memnuniyetinize en üst seviyede önem vererek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

1.-) Dorana Turizm LTD kuruluş ve faaliyet alanları nelerdir?

C.1.-) Öncelikle; Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri, 1996 yılında Yakın Doğu Üniversitesi'nde eğitim alan öğrencilere seyahat ve konaklama alanlarında pratik kazandırmak ve turizm sektörüne kalifiye turizmciler yetiştirmek amacıyla YDÜ bünyesinde kurulmuştur.

Bugün Yakın Doğu Turizm Seyahat İşletmeleri’ne bağlı olarak faaliyet gösteren kurumlardan biri olan Dorana Turizm, Kıbrıs Türk Turizm ve Seyahat Acenteleri Birliği (KITSAB) üyesi olarak, iç ve dış turizm alanlarında aktif çalışmalar sürdüren, çağdaş, genç ve dinamik bir turizm acentesidir.

Dorana Turizm,110 değişik ülkeden 28.000 öğrencisi ve 6.500 civarında çalışanı bulunan uluslararası bir üniversitenin yan kuruluşu olarak, öncelikle Yakın Doğu Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası toplantı, seminer, konferans ve kongre organizasyonlarını yürütmekte ve bu alandaki çalışmalarıyla da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde saygın ve öncü bir konumda bulunmaktadır. Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri olarak bizler, detaylara, mükemmeliyete ve memnuniyete en üst seviyede önem vererek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

2.-) Vermiş olduğunuz hizmetlerden bahseder misiniz?

C.2.-) Günümüzde modern ve dinamik bir Turizm acentesinin vermesi gereken tüm hizmetleri vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetleri özetlemek gerekirse;

Yurt içi ve yurt dışı hotel rezervasyonları, dünyanın her yerine tüm uçak bileti rezervasyonları, yurt içi ve yurt dışı tüm tur organizasyonları yanında;

Seminer, konferans, kongre organizasyonları, kurumsal motivasyon organizasyonları, bayii, eğitim, satış ve motivasyon, ürün tanıtım toplantıları, deniz otobüsü ve arabalı vapur bileti satışı, cruise gemi ve nehir turları rezervasyonları, araç kiralama ve transfer operasyonları vb. alanlarda müşterilerimize profesyonel hizmetler vermekteyiz.

3. -) Bireysel ve kurumsal müşterilerinize ne gibi avantajlar sunmaktasınız?

C.3.-) Yakın Doğu Grubu’nda görev yapan tüm çalışanlarımıza özel fiyatlarla hizmet verme yanında maaştan ödeme kolaylığı ile vade imkanları sunmaktayız. Bireysel müşterilerimize de Card-Plus ile 30’a kadar taksit imkanı sunmaktayız. Kurumsal şirket müşterilerimizin taleplerine yönelik olarak özel paketler oluşturmaktayız, ayrıca devreler halinde ödeme imkanı yanında kurumlara özel müşteri temsilcisi atayarak hizmet kalitemizi ön planda tutmaktayız.

4. -) Toplantı organizasyonu düzenliyor musunuz? Kısaca bahseder misiniz?

C.4.-) Tabii ki düzenliyoruz. Uluslararası veya yerel, küçük veya büyük her çapta seminer, konferans, kongre organizasyonları, kurumsal motivasyon organizasyonları yanında; bayii, eğitim, satış ve motivasyon, ürün tanıtım toplantıları ve her türlü etkinlik düzenleyebilme kabiliyetimiz vardır.

5. -) Önümüzdeki dönemlerde herhangi bir planınız var mı?

C.5.-) Dorana Turizm olarak bizler teknolojik anlamda sürekli gelişen dünyamızda yenilikler yaratmanın gerekliliğinin bilincindeyiz. Bu bağlamda dijital satış platformumuzu geliştirerek müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde fark yaratmak istiyoruz. Yakın Doğu Kuruluşları'nın benimsenmiş, standart kalitesi ve değerleri doğrultusunda, sahip olduğumuz gücü ve öz kaynakları da kullanarak, geniş hizmet yelpazesi içerisinde; hizmet sektöründeki değişimleri uygulayan, fark yaratan ve kalitesiyle bilinen modern bir hizmet şirketi olma amacımız vardır. Müşterilerimize değer katacak, profesyonel hizmetleri, uygun fiyat ve kaliteli servis anlayışıyla sunarak onların güvenilir iş ortağı olma hedefindeyiz.