BİR YAKIN DOĞU KURULUŞU OLAN DORANA TURİZM 1996 YILINDA KURULDU

Kategori: Haberler | Yayınlanma tarihi: 2018-10-11 08:57:14 | Güncellenme tarihi: 2018-10-11 09:49:11


BİR YAKIN DOĞU KURULUŞU OLAN DORANA TURİZM 1996 YILINDA KURULDU

BİR YAKIN DOĞU KURULUŞU OLAN DORANA TURİZM 1996 YILINDA KURULDU

İç turizmin yanı sıra dış turizmde de aktif çalışmalar sürdüren Dorana Turizm çağdaş, genç ve dinamik bir turizm acentesi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemekte ve marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

22 yıldır turizm sektöründe önemli atılımlarda bulunan Dorana Turizm, geçtiğimiz hafta itibariyle, T.C Büyükelçiliği karşısı, 2. Selim Caddesi no.53 Köşklüçiflik, Lefkoşa‘ya taşındı. Her zaman yeniliği ve teknolojiyi takip eden Dorana Turizm, verimliliğin arttırılmasında çalışan memnuniyetini en önemli unsurlardan biri olarak görmektedir. Dorana Turizm’in yeni binası tamamen çalışan memnuniyetine odaklanmış sosyal alanları ve pek çok alanda eğitime ayrılmış mekanları ile modern ve akıllı bina olma özelliği taşımaktadır. Bunun yanında misafir memnuniyetini ön planda tutan yapısı sayesinde, misafirlerin kendilerini konforlu ve daha rahat hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili yaptığı açıklamada; “Biz büyüdükçe hedeflerimiz ve kadromuz da büyüyor. Uzun süredir yeni ve modern bir binaya geçmeyi planlıyorduk. İnce eleyip sık dokuduğumuz arayışlarımız sonucunda, misafirlerimizin de kolayca ulaşabileceği bir lokasyonda ofisimizi belirledik ve gerekli talimatları yaptırarak yeni yerimize taşındık. Uzun yıllardır turizm alanlarında önemli atılımlar yapmaktayız. 22 yıldır müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer vererek bugünlere geldik. Yenilendik, geliştik ve turizm sektörüne hep farklılıklar kattık, katmaya da devam edeceğiz. Tüm seyahatseverleri ve turizimci dostlarımızı yeni ofisimize bekliyoruz” dedi.