DORANA TURİZM’DEN BÜYÜK BAŞARI

Kategori: Haberler | Yayınlanma tarihi: 2019-10-28 10:46:37 | Güncellenme tarihi: 2019-10-28 10:50:50


DORANA TURİZM’DEN BÜYÜK BAŞARI

DORANA TURİZM’DEN BÜYÜK BAŞARI


Booking Agora Şirketi’nin KKTC Seyehat Acenteleri arasında gerçekleştirdiği yemekli ödül töreninde yüksek satış performansı sergileyen acentelere plaket verildi. Dorana Turizm, KKTC yurt dışı hotel satışlarında ikincilik, Yurtdışı (Beyond uçuşlar) uçak bileti satışlarında ise dördüncülük plaketini almaya hak kazandı.

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her zaman en kaliteli şekilde ürünleri müşteriye sunmayı hedefleyen anlayışla bu ödüle layık olduklarını dile getiren Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, sosyal ve dijital kanallara kadar kişiye özel, kolay ve benzersiz bir deneyim sunduklarını söyledi.

Dijitalleşmenin günlük hayatımızdaki etkisi arttıkça müşterilerimizn beklentilerinde de ciddi şekilde talepleri olduğunu belirten Mavili, müşterilerimize daha hızlı ve sürekliliği olan hizmetler sunmaya özen gösterdiklerini söyledi.

Kazandıkları her iki ödülde de Dorana Turizm çalışanlarının büyük payı olduğunu dile getiren Mavili, daha çok çalışıpdaha çok başarılara imza atacaklarını söyledi.