DORANA TURİZM, YAKIN DOĞU KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE NASA KENNEDY SPACE CENTER UZAY BİLİM TURU DÜZENLİYOR

Kategori: Haberler | Yayınlanma tarihi: 2019-06-21 08:08:13 |


DORANA TURİZM, YAKIN DOĞU KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE NASA KENNEDY SPACE CENTER UZAY BİLİM TURU DÜZENLİYOR

DORANA TURİZM, YAKIN DOĞU KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE NASA KENNEDY SPACE CENTER UZAY BİLİM TURU DÜZENLİYOR


Dorana Turizm, Yakın Doğu Koleji işbirliğinde 26 Ağustos-2 Eylül 2019 tarihleri arasında kolej öğrencilerine NASA Kennedy Space Center Uzay Bilim Turu düzenliyor.

Dorana Turizm, Yakın Doğu Koleji öğrencilerinin hayallerini süsleyerek, dünya görüşlerini ve vizyonlarını değiştirecek olan Bilim Turu için rüya gibi bir gezi programı planlamıştır.

Gezide öğrenciler, Miami, Orlando, Little Havana, South Beach, Universal Studios, Sea World, Millionaire’s Row ve Celebrity Homes gibi dünyaca ünlü bölgeleri gezmenin yanında, Kennedy Space Center’e giderek Uzay Mekiği Atlantis’i görme, fırlatma rampası deneyimi yaşama, 4D Marsa yolculuk serüveni, Mars’a iniş ve Mars’da yürüyüş simulasyonu gerçekleştirme imkanı bulacaklardır.

Ayrıca Yakın Doğu Kolej öğrencileri gerçek bir NASA Astronotuyla tanışıp, sohbet etme ve beraber öğle yemeği yeme fırsatı yakalayarak merak ettikleri konularda soru sorma ayrıcalığı yaşayacaktır.

NASA gezisi ile Yakın Doğu Koleji öğrencilerine benzersiz bir deneyim sunacaklarını söyleyen Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, NASA gezisi süresince alınan eğitim sonrasında, öğrencilerimizi eğitim hayatlarında bir adım öne çıkaracak olan, isimlerine özel bir eğitim sertifikasına sahip olacak olmalarının ileriki yıllarda kendilerine çok büyük bir avantaj sağlayacağını belirtti. Geleceğimiz olan öğrencilerimize en iyi deneyimi yaşamalarını sağlayacak olan NASA bilim turunu düzenlemenin mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. Mavili ayrıca; Dorana Turizm olarak bu gibi bilim ve araştırma turlarını önümüzdeki dönemde sürekli hale getirmeyi hedeflediklerini kaydetti.