GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW ÇOCUK İLK KEZ KIBRIS’TA

Kategori: Haberler | Yayınlanma tarihi: 2019-06-20 15:48:33 | Güncellenme tarihi: 2019-06-21 08:08:55


GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW ÇOCUK İLK KEZ KIBRIS’TA

DORANA GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW ÇOCUK İLK KEZ KIBRIS’TA


Dorana Turizm’in organize ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Güldüy Güldüy Show Çocuk ilk kez KKTC’ye geliyor.

Ekranların sevimli, yetenekli ve en sempatik ekibi olan Güldüy Güldüy Show Çocuk, Dorana Turizm’in aylardır üzerinde titizlikle çalışarak organize etmesiyle birlikte biletlerin satışa çıkar çıkmaz özellikle çocuklar tarafından büyük ilgi gördüğü gözlemlendi. Yapımcılığını BKM’nin üstendiği, Ezo Sunal’ın sunumu ile gerçekleşecek olan oyun, çocukların saf, olumlu enerjisi ve eğlencesinin, Güldüy Güldüy’ün en beğenilen skeçleri ve fenomen tiplemeleri ile 15 Haziran Cumartesi günü Girne Anfi Tiyatro’da sahnelenecektir.

Yıllardır çocuklar ile gerçekleştirdiği çalışmalarının verdiği uzmanlığı sahneye taşıyan Ezo Sunal, skeçler öncesi bol kahkahalı sohbetleri ve yönlendirmeleri ile programa renk katacak.

Organizasyon hakkında açıklama yapan Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, etkinliğin duyurulması ile birlikte tüm kesimlerden çok olumlu geri dönüş aldıklarını ve buna benzer etkinliklerin ülkemizde daha fazla yapılması gerektiğini dile getirdi.